درباره ما

 

 

هاوین در لهجه کردی برابر با تابستان و در زبان انگلیسی بصورت HOWIN نوشته می شود که کوتاه شده چگونه پیروز شدن است و از آنجایی که این مجموعه دارای فعالیت های گسترده ای در خارج از کشور می باشد , در آنسوی مرزها آن را با همان شکل لاتین می شناسند.

البته مجموعه هاوین در کشور چین بصورت هایوون برابر با نیک بختی  شناخته می شود, زیرا هاوین دارای شرکای گوناگونی در این کشور است.

فعالیت هاوین در دو بخش اصلی متمرکز است :

بخش نخست شرکت بازرگانی و نمایشگاهی هاوین قشم است که عمده فعالیت آن در زمینه های نمایشگاههای بین المللی , داخلی , امور مالی و بازرگانی و همچنین مشاوره بازرگانی جهت واردات از کشور چین متمرکز است.

بخش دوم که دفتر خدمات گردشگری هاوین نامیده شده و تمرکز آن بر ارائه خدمت به گردشگران ایرانی و خارجی در داخل کشور و سایر نقاط جهان می باشد .

از آنجاییکه امروزه سرعت و دقت در اطلاع رسانی از نیازهای اصلی شهروندان هر کشور بشمار می رود , دفتر گردشگری هاوین در پاسخ به این نیاز و ایجاد امکان دسترسی مردم به همه تورهای موجود در کشور جهت مقایسه آنها و تصمیم گیری درست وب سایت حاضر را طراحی و اجرا نموده است.

در این وب سایت به راحتی می توانید مقصد مورد نظر را یافته و تورهای ارائه شده توسط آژانس های مختلف را در کنار هم مشاهده نمایید و با توجه به سلیقه , نیاز و بودجه نسبت به انتخاب یکی از آنها اقدام نمایید, حتی در صورت تمایل می توانید بصورت مستقیم نسبت به رزرو یا خرید تور از طریق همین سایت مبادرت نمائید , بدون آن که نیازی به یادداشت برداری , تماس های تلفنی بی پایان و یا مراجعه مستقیم به آژانس مورد نظر داشته باشید.

بدیهی است که قیمت تورهایی که از این درگاه می خرید هیچ تفاوتی با نرخ آژانس برگزار کننده تور ندارد و عینا برابر با همان هزینه ای است که در صورت مراجعه مستقیم پرداخت می کنید , با این تفاوت که با خرید از ما امتیازات و تخفیفاتی برای تورهای بعدی شما در نظر گرفته خواهد شد که همانند یک شرکت هواپیمایی بین المللی بر اساس میزان خرید خدمات به شما تعلق خواهد گرفت.

دفتر خدمات گردشگری هاوین دارای چندین هتل در داخل و خارج از کشور و همچنین نمایندگی شرکت های گردشگری خارجی  می باشد که از این نظر آژانس ها و دفاتر گردشگری همکار می توانند ضمن تماس با ما از خدمات گوناگون ما در زمینه هتل ,پرواز,ویزا , راهنمای حرفه ای و حمل و نقل بهره مند شوند.